Menu:

Adres:

Zielona Góra

tel. 605-766-542

Wrocław

Folie okienne
ul.Nyska 59/61
50-505 Wrocław
tel. 605-766-542


Folie przeciwsłonecznefolie okienne Badania pokazują, że wzrost temperatury o 1 stopień Celsjusza powyżej 24 stopni, powoduje spadek wydajności człowieka o ok. 5% (W temp 30 stopni wydajność pracownika wynosi tylko 70 %!).


Ratunkiem są Folie przeciwsłoneczne

Naklejenie folii przeciwsłonecznych bezpośrednio na szybę powoduje powstanie na niej powłoki lustra, która odbija promienie słoneczne na zewnątrz. Dzięki naklejeniu folii przeciwsłonecznej możemy zredukować efekt nagrzewania nawet o 80%. Powoduje to obniżenie temperatury w pomieszczeniach od kilku do kilkunastu stopni, w zależności od położenia i konstrukcji budynku.


Folia przyjaciel klimatyzacji

Wiele osób zarządzających budynkami, w których zainstalowana została klimatyzacja, przekonuje się, że niezmiernie rzadko udaje się zaprojektować idealny system klimatyzacji. Szczególnie wtedy, gdy budynek posiada dużą ilość przeszkleń. Gdy klimatyzacja została już zainstalowana, lecz ze względu na zbyt dużą ilość ciepła dostającego się latem do budynku jej działanie przestaje być wystarczające, wówczas folia przeciwsłoneczna znakomicie poprawi efektywność klimatyzacji.

Folie to inewstycja która się zwraca

Folie przceiwsłoneczne montowane przez
Cort folie znacznie zmniejszają zapotrzebowanie na chłodzenie powietrza, przez co wpływają na obniżenie kosztów klimatyzacji.
Obniżenie zużycia energii wykorzystywanej do schłodzenia pomieszczenia przynosi wymierne korzyści finansowe. Koszty poniesione na instalację folii zwracają się w ciągu kilku lat, w zależności od konstrukcji budynku, rodzaju szyb i zainstalowanej folii.Folia przeciwsłoneczna doskonałe rozwiązanie na okna dachowe.

Gdy w naszym domu na poddaszu latem jest gorąco. Najlepszym i prawdopodobnie jednym z tańszych rozwiązań jest folia przeciwsłoneczna.

Jej skuteczność polega na tym, że jest montowana na zewnętrznej stronie szyby. Dzięki czemu okno nie nagrzewa się w trakcie odbijania ciepła. A właściwości samej folii pozwalają w znacznym stopniu obniżyć temperaturę na poddaszu.

 

schładzanie pomieszczenia w budynku za pomocą foli przeciwsłonecznej schładzanie pomieszczenia w budynku za pomocą foli przeciwsłonecznej